Niespodzianka dla narzeczonej

Mieszkam w Katowicach, wielu ludziom kojarzą się one tylko ze sławnym Spodkiem – halą widowisko-sportową. Jednak jest to miasto, które może poszczycić się bogatą historią oraz wieloma ciekawymi miejscami. Jednym z nich jest mój ulubiony Pomnik Powstańców Śląskich. Godne uwagi są także zabytkowe kamieniczki w centrum Katowic – według mnie obowiązkowy punkt każdej wycieczki w te strony. Miasto jest dla mnie piękne, a każdy spacer z ukochaną kobietą po uliczkach katowickich dzielnic wyjątkowy.

Moja narzeczona uwielbia dwie rzeczy – niespodzianki oraz, jak każda kobieta, kwiaty. Pewnego dnia, będąc w delegacji poza miastem postanowiłem jej zrobić przyjemność i połączyć te dwie rzeczy razem. Wiedziałem, że nie będzie spodziewała się mojej wizyty z racji tego, iż do Katowic miałem wrócić dopiero za kilka dni. Chciałem sprawić, by się uśmiechnęła i na chwilę zapomniała o dzielącej nas odległości.

Kiedyś kolega opowiadał mi o kwiaciarni online Kwiatowa Przesyłka. Zachwalał, iż zamówione kwiaty dotarły do adresatki jeszcze tego samego dnia, były świeże i pachnące. Głównie to oraz zdjęcia na stronie przekonały mnie do dokonania zamówienia. Moja kobieta uwielbia herbaciane róże, według niej nie ma piękniejszych kwiatów na świecie. Tak więc oglądając bukiety, trafiłem na ten, który wydał mi się idealny dla niej.

Szybko dokonałem wyboru i złożyłem zamówienie, co było banalnie proste. Kwiaciarnia internetowa zapewniała intuicyjne poruszanie się po swojej stronie, dzięki czemu czułem się niemalże jak w tradycyjnej kwiaciarni – i wcale nie musiałem wychodzić z hotelowego pokoju. W trakcie składania zlecenia okazało się, że nie ponoszę żadnych dodatkowych kosztów związanych z dostarczeniem kwiatów – obowiązuje tu bowiem darmowa dostawa na terenie całej Polski.

Kwiaty dotarły do mojej ukochanej jeszcze tego samego dnia, dostawa okazała się naprawdę szybka i sprawna. Zadzwoniła do mnie rozpromieniona i podziękowała za bukiet wraz z bilecikiem, na którym napisane było kilka miłych słów. Cieszyłem się, że chociaż przez chwilę mogę sprawić jej radość i zmniejszyć uczucie tęsknoty. Niespodzianka okazała się udana.

Teraz tradycją stało się, że zawsze, gdy wyjeżdżam w delegację wysyłam narzeczonej kwiaty za pośrednictwem Kwiatowej Przesyłki. Taki bukiet naprawdę sprawia kobiecie wiele radości. Za niewielkie pieniądze można przywołać uśmiech na twarzy ukochanej nam osoby. Tak jak kiedyś kolega polecił mi tą kwiaciarnię internetową, tak teraz ja polecam ją swoim znajomym – zadowolenie z usług tej firmy gwarantowane!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *