Kwiatowe pozdrowienie

Kwiaty są idealną formą okroses-912089_640azania wdzięczności wobec kogoś kto nam pomógł lub wyświadczył jakąś przysługę. Czasem brakuje nam pomysłów, albo nie wiemy jak w danej sytuacji się zachować. Idealnym upominkiem są w takich chwilach kwiaty, nasze piękne i indywidualnie skomponowane bukiety sprawią przyjemność każdemu obdarowanego i zachwycą wszystkich wkoło.

KF

Zestaw delikatesowy premium

zestaw-upominkowy-i (1)

Dzisiaj prezentuję Państwu doskonały prezent urodzinowy. Jest to koszyczek w białej tonacji pełen markowych słodyczy tj. pralinki Lindt, pralinki Merci, czekolada Lindt Excellence. To idealna propozycja na prezent dla bliskiej osoby. Zestaw dostępny w naszej katowickiej kwiaciarni internetowej.

E.T.

Tulipany

W ostatnich dnitulips-708410_640ach w naszej katowickiej kwiaciarni pojawiły się tulipany. Do wyboru są żółte, czerwone, różowe i białe. Możemy dla Ciebie stworzyć z nich piękny bukiet który dostarczymy na terenie całych Katowic zupełnie za darmo do osoby którą sam wybierzesz. Nie czekaj wstąp do nas, a my sprawimy żeby na twarzy obdarowanej osoby pojawił się uśmiech.

KF

Kompozycja „I love you!”

bukiet-kocham-cie

„Bukiet I love you” to kompozycja utrzymana w kolorystyce żółto-czerwonej. W skład bukietu wchodzą: margaretki, róże, gipsówka, hiperykum. Kwiaty zostały udekorowane przeźroczystą oraz pomarańczową wstążeczką. Kompozycja o nazwie „I love you” jest dostępna jednej z naszych kwiaciarni w Katowicach. 

E.T.